?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Співпадіння

Дивні справи, співпадіння. Місяць тому я спробував звернути увагу журналістів “Газети по-київськи” на проблему паркування автівок на газонах, тротуарах, при будинкових територіях вздовж вулиці Мечникова від метро “Кловська” до БЦ “ПАРУС”. Нещодавно в газеті була надрукована замітка про цю проблему у рубриці “киевляне жалуются”, Але від імені якогось Григорія. Цікава природа співпадінь – дві різні, незнайомі людини водночас подумали про одне й теж одними й тими ж словами в адресу одного й того ж видання.
Інший випадок. Місяць тому я на роботі обговорював з колегами проблему бруду в парці “НИВКИ” на який виходять вікна нашого колективу, пропонував ініціювати проведення суботника, проте громадянської свідомості моїм співробітникам невистачило і мій запал згас разом з ідеєю очистити парк на який ми кожного дня споглядаємо. І ось 14 березня в газеті виходить замітка про проведення суботника ініційованого шевченківською районною адміністрацією.
Мій 78-річний співробітник завжди читає “Известия”, а мою газету називає туалетним папером. Тиждень тому ми з ним палко сперечалися з цього приводу. І от сьогодні виходить стаття про страйк маршрутчиків під яким подано коментар директора нашого інституту якого похилий співробітник дуже поважає. На мій закид, чому директор дає коментарі туалетному паперові він чітко відповісти не зміг.
Щодо маршруточного страйку я створив тему на форумі, але наступного дня вона чомусь зникла.


P.S. А нещодавно вийшла моя замітка в газеті по-київськи. Це не вперше, проте, я вперше підписався не ніком, а прізвищем. Я б розмістив сканування сторінки, проте це хлопітна справа - пам'ять-то моя на ЖЖ скінчилася. Ось і виходить - сухі літери...

Latest Month

травень 2014
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Розроблено LiveJournal.com
Designed by heiheneikko